آغاز شرکت مهاجرتی ویزایاب Visayab

شرکت مهاجرتی ویزایاب Visayab در سال ۲۰۰۸ توسط دکتر سیروس احمدی وکیل رسمی مهاجرت با کد ” ۰۸۵۴۸۲۶ ” در سازمان “مارا Mara ” در کشور استرالیا تاسیس شد. 

دکتر سیروس احمدی با همکاری وکلای رسمی و  تیم کارشناسان حرفه ای و دلسوزخود توانسته در ۱۵ سال فعالیت درزمینه ارائه خدمات  امور مهاجرت، بیش از ۳۰۰۰ پرونده موفق را به ثبت برساند که می توانید بخش کوچکی از پرونده ها را در صفحه پرونده های موفق ویزایاب مشاهده کنید.

چند نکته مهم در خصوص شرکت مهاجرتی ویزایاب 

▪ شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب Visayab، یک شرکت خصوصی است و متعلق به وزارت مهاجرت هیچ کشوری نمی‌باشد.

▪ شرکت ویزایاب صرفا راهنمای شما در پروسه اقدام جهت دریافت ویزا می‌باشد و صادر‌کننده ویزا نیست.

▪ صدور ویزاها صرفا در اختیار و حوزه قانونی عملکرد «وزارت امور مهاجرتی کشورهای مقصد» می‌باشد.

▪ لطفا در نظر داشته باشید که رای نهایی صدور هر گونه ویزایی در اختیار «وزارت امور مهاجرتی کشور مقصد» می‌باشد.

▪ کلیه اطلاعات این وب سایت صرفا جهت اطلاع‌رسانی از کلیات ویزا ها می‌باشد و نباید صرفا با اتکا بر مطالب مندرج در این وب‌سایت، نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید.

▪ شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، توصیه می‌نماید که با تماس با یکی از دفاتر و شعبه های این شرکت، اطلاعات تکمیلی در زمینه پرونده خود را دریافت نمایید.

ویزایاب چه خدماتی را ارائه می دهد؟

ویزایاب به متقاضیان مهاجرت از ایران به مقصد کشور های اقصی نقاط جهان نظیر استرالیا Australia، آمریکا America، کانادا Canada، اروپا (حوزه شنگن) Europe، انگلستان UK و امارات UAE خدماتی در خصوص اخذ انواع پذیرش ها و ویزاهای مقاصد مورد نظر متقاضیان، ارائه می دهد.

موسسه مهاجرتی ویزایاب جهت خدمت رسانی و رفع ابهامات مهاجرتی شما عزیزان شکل گرفته و همواره در تلاش است با کمک و همکاری کارشناسان و وکلای مجرب مهاجرتی و همکاران متعهد در استرالیا، تهران و شیراز، همراهی مطمئن برای همه متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور باشد.

ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم.

پروسه خدمات ویزایاب برای موکلین موسسه به چه صورت است؟

▪ در ابتدا شما می توانید از طریق شماره تماس های موجود در برگه تماس با ما و یا تکمیل فرم ارزیابی، درخواست خود را جهت مشاوره تخصصی ثبت کنید. لازم به ذکر است که مشاوره ها کاملا رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای در بر ندارد.

▪ پس از آن کارشناس مربوطه، جهت مشاوره، با شما به صورت تلفنی یا در صورت نیاز و با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری ارتباط برقرار می کند که می توانید بدون هیچ محدودیت زمانی تمام سوال های مهاجرتی خود را بپرسید و پروسه مشاوره تا زمانی که به تمام سوالهایتان پاسخ داده شود ادامه می یابد.

▪ در صورتیکه پس از مشاوره، نقص مدارک در پرونده داشته باشید می توانید در صورت رضایت خودتان درخواست کنید که پرونده تان در حالت Follow Up قرار گرفته و پس از تکمیل مدارک مجددا وضعیتتان بررسی شود تا در صورت تصمیم شما به قرار داد منجر شود.

▪ شایان ذکر است که اگر برای یک نوع خاص ویزا و یک کشور خاص درخواست مشاوره داشته باشید اما واجد شرایط آن روش مهاجرتی و مقصد مورد نظرتان نباشید، به صلاح دید خودتان، پرونده شما توسط دیگر کارشناسان و وکلا نیز بررسی می شود تا بهترین راه ممکن جهت مهاجرتتان به شما معرفی شود.

ویزایاب توانایی اخذ چه پذیرش ها و چه ویزاهایی را دارد؟ 

▪ ویزای کاری

▪ ویزای استارت آپ

▪ویزای جاب آفر 

▪ویزای سرمایه گزاری

▪ویزای مهارت کاری (اسکیل Skill)

▪ویزای اکسپرس اینتری

▪ویزای تحصیلی

▪تلنت ویزا

▪ویزای پارتنر

▪ویزای ازدواج

▪ویزا والدین

▪ویزا توریستی

▪ویزا اوس بیلدونگ Ausbildung

▪ویزا تمکن مالی

▪ثبت شرکت امارات

و غیره…

ویزایاب دارای چه مدارک و مجوز هایی است؟

 

▪اطلاعات ثبت شده وکلای رسمی ویزایاب در سازمان مارا Mara

▪مجوز رسمی فعالیت کاریابی بین المللی ویزایاب