امارات کشوری است که همواره سیاست های آن بر پایه توسعه بیشتر پایه ریزی شده است، اما جمعیت بومی آن کفاف نیروی کار موردنیاز را نمی‌دهد؛ برای همین طی سال‌های اخیر، حاکمان امارات، برنامه‌های گسترده‌ای برای مهاجرپذیری تدارک دیده‌ و نیروی کار مورد نیاز خود را جذب می‌کنند.

مهاجرت به دبی و امارات می‌تواند یک سکوی پرتاب برای کسانی باشد که قصد پیشرفت و رشد و زندگی در یک کشور فوق‌العاده خاص و زیبا دارند. دولت امارات متحده عربی براساس اهداف مهاجرتی شما چندین نوع برنامه ویزایی مثل ویزای کاری یا تجاری، ویزای تحصیلی، ویزای سرمایه‌گذاری، ویزای ازدواج و غیره برای مهاجرت امارات در نظر گرفته است. مهاجرت به دبی یکی از بهترین و مطلوب‌ترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد کار و زندگی در یک کشور پیشرفته دارند.

با توجه به حجم بالای سرمایه‌گذاری، رو به توسعه بودن و آینده روشنی که در انتظار کشور امارات است، شرایط زندگی در این کشور بسیار مطلوب است.

مزایای مهاجرت به امارات UAE چیست؟

▪سطح استاندارد بالای آموزش و تحصیل و بروز‌ترین شیوه‌های تدریس در مدارس و سیستم آموزش و پرورش

▪ بهترین سیستم‌های حمل و نقل در جهان که در عین حال بسیار مقرون به صرفه است

▪کم بودن میزان جرم و جنایت و امنیت بسیار بالا

▪اقتصاد قوی و بالا بودن قدرت خرید

▪سطح بالای استانداردهای نظام درمانی

اکنون کشور امارات نقش بسیار مهمی در منطقه خاورمیانه و خلیج فارس ایفا می‌کند، اقتصاد رو به رشد و توسعه یافته‌ای دارد، شرایط کار و زندگی در این کشور بسیار مطلوب است و به طور کلی، یک مقصد عالی برای مهاجرت کاری و زندگی است.

چندین نکته مهم وجود دارد که قبل از مهاجرت به امارات باید آن را در نظر بگیرید

▪ هزینه‌ی زندگی در این کشور بسیار بالا است و حتما باید برای داشتن زندگی باکیفیت، شغل و درآمد مناسبی داشته باشید.

▪ از دیگر معایب زندگی در امارات این است که با کارکردن و زندگی طولانی در آن نمی‌توانید اقامت دائم دریافت کنید. نهایتا می‌توان با خرید منزل در دبی اقامت ۵ ساله گرفت.

▪ کشور امارات به دلیل موقعیت جغرافی خاصی که دارد، گرمای و رطوبت بالایی داشته و از این رو اگر قصد زندگی در امارات را دارید باید با این معضل کنار بیایید.

▪ به عنوان مثال در دبی ساعات کاری معمولا بالا است و در برخی از مشاغل مجبورید تا بیش از ۸ ساعات، سرکار باشید.

اما به طور کلی زندگی در امارات از ایده ال ترین شرایط برخوردار است و با یک برنامه ریزی دقیق و مشخص میتوانید صاحب یک زندگی ایده ال و با رفاه باشید.

مهاجرت کاری به استرالیا (اسکیل استرالیا)
اخذ جواز کار در امارات
بیزنس و سرمایه گذاری در استرالیا
ثبت شرکت در امارات
ویزای تحصیلی استرالیا
مهاجرت کادر درمان به امارات

موسسه مهاجرتی ویزایاب Visayab با مدیریت دکتر سیروس احمدی و همکاری تیم حرفه ای و مجرب خود، موفق به ثبت بیش از ۳۰۰۰ پرونده مهاجرتی موفق طی ۱۴ سال فعالیت خود برای اخذ ویزاهای استرالیا، کانادا، آمریکا، اروپا، شرق آسیا و غیره شده است. 

شایان ذکر است که شما همراهان گرامی برای دریافت مشاوره حرفه ای به صورت رایگان می توانید با استفاده از شماره تماس و فرم ارزیابی با کارشناسان ویزایاب در ارتباط باشید. با اشتیاق منتظر تماس شما هستیم. 

همچنین می توانید دفتر مهاجرتی ویزایاب را در اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، توییتر و لینکدین دنبال کنید.

آخرین مقالات مهاجرت به امارات