با دکتر سیروس احمدی آشنا شوید

دکتر سیروس احمدی مدیر انجمن مشاوران مهاجرت ایران استرالیا و موسس و وکیل رسمی شرکت مهاجرتی ویزایاب می باشد. 

او تمام مراحل اقامت دائم و شهروندی استرالیا را با مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای دانشجویی و تکمیل ویزای مهارت و تخصص شغلی طی کرده است که این مسئله منجر به ایجاد درک کامل از نحوه عملکرد سیستم مهاجرت استرالیا شده است.

شماره مارا: ۰۸۵۴۸۲۶

بیوگرافی دکتر سیروس احمدی وکیل مهاجرتی

اطلاعات تحصیلی

ایشان دارای مدرک لیسانس پرستاری، مدرک کارشناسی ارشد فیزیولوژی یا پزشکی ورزشی، مدرک کارشناسی ارشد تکمیل شده در حقوق بین الملل، دکترا در پزشکی ورزشی و مدرک فارغ التحصیلی در قانون مهاجرت استرالیا و گواهینامه های بسیاری مانند گواهی مدیریت مالی، گواهی مشاوره بازرگانی دوره های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و موارد دیگر می باشد.

تمام سوابق تحصیلی مذکور، دکتر احمدی را به یک پیشینه آموزشی قوی و چند رشته ای مجهز کرده است که به همین دلیل ایشان می تواند مشتریانی را با سوابق حرفه ای مختلف به طور کامل درک کرده و نمایندگی کند.

دکتر احمدی جاه‌طلبی‌های آکادمیک خود را پس از تحصیل در مقطع دکترا، با تبدیل شدن به یک دانشجوی افتخاری فوق‌دکتری به مدت ۳ سال در دانشگاه سیدنی دنبال کرده است.

فعالیت های حرفه ای

 ایشان در ایام فراغت خود، به فعالیت های پژوهشی دانشگاهی با همکاری دیگر دانشمندان در رشته خود یعنی پزشکی ورزشی می پردازد و همچنین داور علمی چندین مجله بین المللی می باشد.

دکتر سیروس احمدی علاوه بر سوابق تدریس و تحقیق در دانشگاه های ایران و استرالیا، مقالات بسیاری را از طریق رسانه‌های مختلف نوشته و یا در خصوص آن صحبت کرده است وکتاب‌ها و مقالات ایشان در مجلات ISI به چاپ رسیده است.

 یکی از پرطرفدار ترین کتاب های ایشان تحت عنوان ” مهاجرت با حفظ پیوند با سرزمین مادری “ در ایران به فروش رسیده است.

سابقه فعالیت و خدمات در امور مهاجرتی

در نهایت دکتر سیروس احمدی پس از پایان تحصیلات دکترا در دانشگاه سیدنی، مدرک تحصیلات تکمیلی خود را در رشته حقوق مهاجرت استرالیا در دانشگاه ملی استرالیا به پایان رساند و در سال ۲۰۰۸ رسماً به عنوان وکیل رسمی مهاجرت در استرالیا به ثبت رسید. ایشان همچنین به عنوان مشاور مهاجرتی دارای مجوز ثبت شده در نیوزلند هستند.

 دکتر احمدی از سال ۲۰۱۲ تاکنون از طریق حرفه خود، توانسته به بیش از ۳۰۰۰ مشتری در دریافت انواع ویزا های مهارتی و تخصص شغلی، سرمایه گذاری و بیزنس، دانشجویی، توریستی، پارتنری، فرزند، خویشاوند، والدین و غیره کمک کند.

دادگاه های تجدید نظر استرالیا

دکتر احمدی به علت علاقه شخصی به پرونده های پرچالش، توانسته است با قبول وکالت هزاران مشتری در رابطه با امور ویزا و شهروندی در وزارت امور داخله و همچنین دادگاه تجدید نظر اداری (AAT) برای آن ها در ۹۰ درصد مواقع رای پرونده را به رای مثبت تغییر دهد.

محل زندگی دکترسیروس احمدی

دکتر احمدی در حال حاضر به همراه همسر و دو فرزند خود در شهر سیدنی زندگی می کند و هرچند علاقه وافری به سرزمین و زادگاه مادری اش دارد، از این که در حال حاضر به گفته خودش در بهترین شهر دنیا زندگی می کند بسیار خرسند است.

سخن آخر

دکتر احمدی می‌گوید همواره بر این باور بوده و خواهد بود که “در انتظار سرنوشت نمانید آن را رقم بزنید.

“Choice, not Chance, makes Destiney”