معرفی ویزاهای سرمایه گذاری و استارت آپ StartUp

معرفی ویزاهای سرمایه گذاری و استارت آپ StartUp

ویزای سرمایه گذاری :

یکی از راه های مهاجرت، دریافت ویزا، اقامت و حق شهروندی به متقاضیان، سرمایه گذاری است. ویزای سرمایه گذاری یا ویزای طلایی در تعدادی از کشورها قابل ارائه می باشد به این صورت که شما با تاسیس یک شرکت و موسسه یا خرید خانه و … در ازای سرمایه گذاری اقتصادی می توانید اقامت دائم آن کشور را بگیرید.

سرمایه گذاری به طور کلی به معنای گذاشتن سرمایه در کاری یا چیزی با انتظار کسب سود از آن است. ویزای سرمایه گذاری، به منظور جذب سرمایه خارجی و طرح های کسب و کار مردم، با ارائه حق اقامت و شهروندی به متقاضیان واجد شرایط آن اعطا می شود.

عموماً در ویزای سرمایه گذاری یا اصطلاحاً بیزینس شخص متقاضی می بایست برای سرمایه گذاری یا راه اندازی کسب و کار اقدام نماید . با توجه به قوانین و مقررات هر کشور شرایط ویزا می تواند متفاوت باشد؛ مثلاً در برخی از کشورها اقامت به صورت موقت و در برخی به صورت دائمی اعطا خواهد شد .

در برخی کشورها نیاز به ارائه و پرداخت پول و در برخی نیازی  به همراه بردن و پرداخت وجه نیست. بطورکلی ویزای سرمایه گذاری مناسب اشخاصی است که توانایی ایجاد کسب و کار یا بیزینس و یا خرید بیزینس در کشور مقصد را داشته باشند.

چنانچه از اسم این ویزا نیز مشخص است شخص دارای این ویزا در برخی کشورها به طور معمول قادر به انجام کارهای متفرقه نبوده و حق کار کردن برای کار سایر کارفرما ها را ندارد اما در کشوری مانند استرالیا شما قادر به بررسی اولیه و در صورت تمایل انجام سرمایه گذاری خواهید بود .

معرفی ویزای استارت آپ StartUp

ویزای استارت آپ StartUp :

استارتاپ یکی از روش های سرمایه گذاری می باشد که برای راه اندازی و شروع یک بیزینس یا یک ایده تجاری نوین از این روش استفاده می شود. در واقع startup یک کسب و کار نوپایی است که عموما در زمینه تکنولوژی فعالیت دارد.

ویزای استارت آپ، یکی از ویزاهایی به شمار می رود که شرایط راه اندازی یک بیزینس عالی در کسب و کار را برای شما رقم می زند. تمام روش های کارآفرینی در ویزای استارت آپ مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد و اگر فرد توانایی لازم در انجام دادن آن را داشته باشد، می تواند این ویزا را دریافت کند.

در مورد ویزای استارتاپ نیز قوانین در هر کدام از کشورهای صادرکننده این ویزا می تواند متفاوت باشد و مدت زمان اقامت و صدور ویزا بسته به قوانین کشور مقصد متفاوت است اما عموماً در این نوع ویزا شما می بایست ایده ای نوآورانه داشته باشید و بتوانید در کشور مقصد آن ایده را به ثمر نشانده و در زمینه ایده مورد نظر از لحاظ اقتصادی برای کشور مقصد سودمند باشید و برای آن کشور منافع بیافرینید.

در واقع طرح شما و ایده شما می بایست توجیه اقتصادی و علمی عملی داشته باشد و به طور معمول باید توسط دولت یا شرکت های حامی حمایت شود.

امتیاز های ویزا های سرمایه گذاری

شرکت مهاجرتی ویزایاب در زمینه اخذ ویزاهای سرمایه گذاری کشور های زیر فعالیت دارد:

استرالیا: بیرنس (ساب کلاس ۱۸۸ A, E و ۸۸۸) ، استارت آپ

⁍ کانادا: بیزنس، استارت آپ

تمکن مالی کشور های اروپایی مانند:

⁍ فرانسه

⁍ یونان

⁍ اسپانیا

ثبت شرکت در کشور های حوزه خلیج فارس مانند:

⁍ امارات

⁍ عمان

⁍ دبی

آخرین مقالات ویزای بیزینسی و سرمایه گذاری