ایالات متحده آمریکا USA کشوری متشکل از 50 ایالت است که گستره وسیعی از آمریکای شمالی را پوشش می دهد. ایالات متحده با اختلاف مشهورترین کشور جهان است. 

این کشور به خاطر جاذبه‌هایش مانند گرند کانیون، نوآوری‌های فناوری، ورزش، طبیعت منحصر به فرد شهرت دارد و به لطف فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و موسیقی تأثیر زیادی در فرهنگ جهانی دارد.

در سال 2015، ایالات متحده با 47 میلیون نفر بیشترین جمعیت مهاجر در جهان را داشت. این تقریباً 14 درصد از کل جمعیت ایالات متحده است. با توجه به این اعداد بدیهی است که آمریکا مقصد خوبی برای افراد و خانواده هایی است که قصد ترک وطن خود را دارند. اما چرا ؟ در ادامه به طور خلاصه بررسی کردیم که چرا افراد به طور خاص به ایالات متحده مهاجرت می کنند.

مزایای مهاجرت به آمریکا USA چیست؟

فرصت های تحصیلی: بر اساس رتبه بندی های برجسته بین المللی، 13 تا 15 کالج و دانشگاه آمریکایی در بین 20 دانشگاه برتر جهان قرار دارند.

فرصت های شغلی: ایالات متحده به طور مرتب در رتبه پنج کشور برتر جهان از نظر بهره وری نیروی کار قرار دارد.

▪پزشکی و درمان: ایالات متحده در سراسر جهان یک پیشرو در نوآوری پزشکی به حساب می آید.

اقتصاد: آمریکایی ها بالاترین میانگین درآمد خانوار را در جهان دارند

▪علم و تکنولوژی: آمریکا در تحقیقات علمی و عوامل تأثیرگذار در جهان پیشرو است. 

فضای زندگی: آمریکایی ها به طور متوسط بیش از دو برابر فضای زندگی ساکنان اتحادیه اروپا در اقامتگاه ها دارند.

▪حمل و نقل: انواع روش های حمل و نقل مانند اتومبیل، اتوبوس، مترو، قطار، هواپیما و غیره وجود دارد. ایالات متحده شبکه ای به طول 4 میلیون مایل از جاده های عمومی دارد که به همه خودروهای حمل و نقل شخصی اجازه می دهد آزادانه تردد کنند.

Translation is too long to be savedعلم و تکنولوژی

▪استانداردهای زندگی با کیفیت: ایالات متحده اغلب به عنوان “سرزمین موعود” معرفی می شود که در آن مردم می توانند به دنبال استانداردهای زندگی بالاتری باشند.

▪فرهنگ متنوع و مهاجر پذیر: جمعیت بسیار زیادی از سراسر دنیا سالانه به آمریکا مهاجرت می کنند که این قضیه منجر به پدید آمدن فرهنگ های متنوع در ایالت متحده شده است.

آب و هوا: آمریکا به علت گستردگی از لحاظ مساحت انواع آب و هوا را در خود جای داده که افراد با توجه به ایده آل های ذهنی خود می توانند در یکی از آن مناطق با آب و هوای مورد نظر خود زندگی کرده یا به سفر بروند.

طبیعت: آمریکا دارای طبیعت متنوع، بی نظیر، زیبا و بسیار رویایی است همچنین 58 پارک ملی و صدها پارک، جنگل و مناطق بیابانی تحت مدیریت فدرال و 428 گونه پستاندار، 784 گونه پرنده، 311 گونه خزنده و 295 گونه دوزیست را در خود جای داده است.

مهاجرت کاری به استرالیا (اسکیل استرالیا)
مهاجرت کاری به آمریکا

اگر به دنبال یک روش مهاجرتی “بدون الزام به ارائه مدرک زبان و مدارک تحصیلی هستید، قطعا “ویزای کار ایالت متحده آمریکا” بهترین انتخاب برای شما به حساب می آید.

به طور خلاصه، می توانید تنها با داشتن 2 سال سابقه کار و سطح زبان نسبی (مکالمات روزمره) و حتی بدون مدارک دانشگاهی برای این ویزا اقدام کنید.

از مزایای این ویزا می توان به اخذ گرین کارت و امکان اقدام برای ویزای همسر و فرزندان به صورت همزمان با متقاضی اصلی و غیره اشاره کرد. 

می توانید اطلاعات دقیق و بیشتر را با کلیک بر روی آیکن مهاجرت کاری به آمریکا بدست آورید.

موسسه مهاجرتی ویزایاب Visayab با مدیریت دکتر سیروس احمدی و همکاری تیم حرفه ای و مجرب خود، موفق به ثبت بیش از 3000 پرونده مهاجرتی موفق طی 14 سال فعالیت خود برای اخذ ویزاهای استرالیا، کانادا، آمریکا، اروپا، شرق آسیا و غیره شده است. 

شایان ذکر است که شما همراهان گرامی برای دریافت مشاوره حرفه ای به صورت رایگان می توانید با استفاده از شماره تماس و فرم ارزیابی با کارشناسان ویزایاب در ارتباط باشید. با اشتیاق منتظر تماس شما هستیم. 

همچنین می توانید دفتر مهاجرتی ویزایاب را در اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، توییتر و لینکدین دنبال کنید.

آخرین مقالات مهاجرت به آمریکا