معرفی انواع ویزا های توریستی

اخذ ویزای توریستی

ویزای توریستی همانطور که از نامش پیداست، یک ویزای مسافرتی است که فرد با داشتن این ویزا به مدت مشخص شده و محدود می تواند در کشور مقصد سیاحت و گردش کند. 

همان طور که میدانید ویزا یک نوع مجوز ورود به کشور مورد نظر می باشد که با توجه به هدف فرد انواع مختلفی هم دارد.

ویزای توریستی از آنجایی که تاکید خاصی بر روی مدرک تحصیلی و سطح زبان فرد ندارد یکی از راحت ترین و البته پرطرفدارترین ویزاها شناخته می شود. تنها موردی که باید در خصوص این ویزا به آن توجه کرد، داشتن دلیل محکم برای بازگشت به کشور مبدأ است.

توجه داشته باشید که ویزای توریستی، فقط برای مسافرت در یک بازه زمانی کوتاه می باشد و می تواند اهدافی همچون سفر کوتاه مدت سیاحتی، یا دیدن اقوام و بستگان برای مدت مشخصی صادر می شود و فرد با داشتن این ویزا اجازه کار و تحصیل در کشور مقصد را ندارد.

ویزای توریستی معمولاً در دو نوع single (یک بار ورود) و Multiple (چند بار ورود) صادر میشود که به شرح زیر است:

 منظور از ویزای توریستی سینگل همان ویزای یک بار ورود می باشد یعنی با این ویزا فرد حتی در صورت وجود تاریخ و اعتبار ویزا فقط یک بار می تواند وارد کشور مورد نظر شود.

دارنده ویزای چندبار ورود، مولتی یا مالتیپل، می‌تواند تا زمانی که ویزا از نظر تاریخ دارای اعتبار است به دفعات مکرر به کشور مقصد وارد و خارج شود.

شرکت مهاجرتی ویزایاب در زمینه اخذ ویزای توریستی کشور های زیر فعالیت دارد:

⁍ استرالیا
⁍ آمریکا
⁍ کانادا
⁍ اکثر کشور های اروپایی
 
 

آخرین مقالات ویزای توریستی

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا به علت دارا بودن استاندارد های بالای زندگی، فرصت های شغلی ایده آل، سیستم آموزشی پیشرفته، برنامه‌های مهاجرتی مناسب، آب و هوای عالی،

ادامه مطلب »