آیا میتوانم در استرالیا شغل دوم داشه باشم ؟در دوران پاندمیک، بسیاری از افراد برای حفظ درآمد خود، علاوه بر شغل فعلی به فکر داشتن شغل دوم هم هستند. داشتن درآمد از شغل دوم، توان مالی شما را افزایش داده و مسلما زندگی را برای شما راحت تر خواهد کرد. 

اما در استرالیا شما برای شغل دوم ملزم به پرداخت مالیات هستید، حتی با وجود اینکه توانسته باشید برای شغل اول خود را از مالیات معاف کنید.اگر مقیم و مشغول به کار در استرالیا هستید، اولین 18200 دلاری را که

به دست می آورید شامل مالیات نمی شود. برای این کار شما باید یک کارفرما را برای معاف شدن از مالیات معرفی کنید، به این معنی که قبل از رسیدن درآمد شما به 18200 دلار هیچ مالیاتی از شما دریافت نخواهد شد. 

بسیاری از مردم نگرانند که مالیات شغل دومشان بسیار بالا باشد، اما وقتی اظهارنامه مالیاتی شما تکمیل شد، چه یک شغل داشته باشید چه چند شغل، در واقع همان مقدار مالیات بر درآمد خود را باید پرداخت کنید.

اگر همزمان بیش از 1 شغل دارید معمولاً از شما میخواهند که آستانه معافیت از مالیات را فقط از یک کارفرما مطالبه کنید. توصیه می کنیم از کارفرمایی که بالاترین حقوق یا دستمزد را به شما می پردازد،

آستانه معافیت از مالیات را مطالبه کنید.

 با مشاوره رایگان ویزایاب، کارشناسان ما اطلاعات بیشتری را در اختیار شما خواهند گذاشت. پس همین حالا با ما تماس بگیرید.