دکتر سیروس احمدی

  • کارشناس رسمی امور مهاجرت استرالیا و نیوزلند
  • MARN : 0854826
  • IAA : ۲۰۱۲۰۰۰۹۲

دکتر سیروس احمدی، کارشناس اصلی و مدیر مجموعه ویزایاب می‌باشند. وی سال ۲۰۰۸ مجوز رسمی فعالیت به عنوان مشاور امور مهاجرتی استرالیا را از سازمان MARA در استرالیا دریافت کرد. دکتر سیروس احمدی، همچنین از سال ۲۰۱۲ به عنوان مشاور رسمی و ثبت شده در زمینه امور مهاجرتی به کشور نیوزلند هم فعالیت می‌کنند. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، برای ارائه بهترین خدمات به متقاضاین ویزا با برگزاری جلسات مشاوره‌ای «رو در رو» از روش‌های ارتباطی مختلف و با استفاده از تکنولوژی ‌های روز برای افرادی که امکان حضور فیزیکی در دفاتر این شرکت را ندارند، نیاز متقاضیان را بررسی نموده و با سنجش و ارزیابی مدارک و سوابق شغلی و تحصیلی مرتبط و در نظر گرفتن واقع‌بینانه امتیاز متقاضیان ویزا، بهترین و سنجیده‌ترین راه‌حل‌های مهاجرتی و مناسب‌ترین ویزا را به مشتریان خود توصیه می‌نماید. کلیه کارمندان شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، با علم به اینکه مهاجرت صرفا پروسه دریافت ویزا نیست و «آینده» یک فرد وابسته به این موضوع است، با ظرافت‌ها و حساسیت‌های لازم کلیه مشاوره‌ها و راهنمایی‌ها و اقدامات لازم را بعمل آورده تا فرد متقاضی برای ساختن آینده خود بهترین تصمیم را گرفته و در بهترین شرایط قرار بگیرد.

درباره ویزایاب

ویزایاب با همکاری حرفه‌ای مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرت به استرالیا می باشد. استاندارد بالای زندگی و رفاه عمومی و بالابودن شاخص‌های مختلف زندگی در استرالیا موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف تمایل به مهاجرت به استرالیا را داشته باشند. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب سالهای متوالی در ارائه خدمات به مهاجرین ایرانی به کشورهای استرالیا و نیوزلند فعالیت موفق داشته و همچنان با قدرت تمام به فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهد. از آنجایی که برای مهاجرت به استرالیا بیش از صد نوع ویزا وجود دارد، ویزایاب با توجه به سابقه درخشان وکلای رسمی مهاجرتی خود و به صورت تخصصی و برای افزایش اطمینان موفقیت پرونده ها ، به صورت مجموعه ای از وکلای خبره خود در پرونده های مهاجرتی استفاده می کند. قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزاهای استرالیا و نیوزلند، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می‌باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم‌ترین تصمیمات شما برای مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا می‌باشد. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، از سال ۲۰۰۸، خدمات حرفه‌ای و مشاوره‌های دقیق خود را در زمینه ویزاهای مختلف استرالیا به افراد، سازمان‌ها، شرکت‌ها و خانواده‌های زیادی عرضه کرده است. شرکت مهاجرتی ویزایاب، در کلیه ایالت‌ها و قلمروهای استرالیا و نیوزلند فعالیت داشته و به مشتریانی از کشورهای مختلف کمک کرده تا ویزای خود را با موفقیت بدست آورند.

خدمات جانبی

خدمات شرکت امور مهاجرتی ویزایاب، فراتر از دریافت ویزا می‌باشد. شرکت ویزایاب به مشتریان خود کمک می‌کند که بعد از دریافت ویزا و ورود به استرالیا، با سهولت بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر مستقر شده و در اموراتی هچون گشایش حساب‌بانکی، کارت‌ بیمه درمانی،‌ پیداکردن محل سکونت، انجام عملیات مالیاتی، ثبت نام دوره‌های زبان انگلیسی و سایر مسائل آموزشی به مشتریان خود ارائه خدمات می‌نماید.

تیم ما

تمامی کارمندان و اعضای شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، متعهدند که با پایبندی به منشور اخلاقی سازمان امور مهاجرتی استرالیا – Code of Conduct – تنها در چهارچوب قانونی و اخلاقی حرفه خود فعالیت کرده و نهایت صداقت، احترام و پاسخگویی را در ارائه مشاوره‌ها و سایر خدمات مهاجرتی را در نظر داشته باشند. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، با شرکت در سمینارها و کارگاه‌های آموزشی اداره امور مهاجرت استرالیا که هر ساله برگزار می شود، در جریان آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی قرار داشته و مدام بانک اطلاعاتی خو را بروز نگه داشته تا بتواند بهترین و مناسب‌ترین راه‌حل‌های مهاجرتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

میزان موفقیت

درصد بالایی از متقاضیان ویزایی که از خدمات شرکت مهاجرتی ویزایاب، استفاده کرده‌اند، موفق به دریافت ویزای مورد نظر خود شده‌اند. دلیل این امر، تعهد ما به قبول «تنها» پرونده‌هایی است که از ابتدای کار، شانس قبولی بالایی دارند. کلیه اعضای تیم حرفه‌ای مشاوره‌ای شرکت مهاجرتی ویزایاب، از وعده قبولی دادن به افرادی که شانس کمی در بدست آوردن ویزا دارند، همواره پرهیز کرده و در شروع پروسه ارزیابی پرونده هر متقاضی، نظر واقعی و صادقانه خود را درباره شانس موفقیت فرد اعلام می‌نمایند.

نکات مهم

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، یک شرکت خصوصی است و متعلق به وزارت مهاجرت استرالیا نمی‌باشد. شرکت ویزایاب صرفا راهنمای شما در پروسه اقدام جهت دریافت ویزا می‌باشد و صادر‌کننده ویزا نمی‌باشد. صدور ویزاها صرفا در اختیار و حوزه قانونی عملکرد «وزارت امور مهاجرتی استرالیا» می‌باشد. لطفا در نظر داشته باشید که رای نهایی صدور هر گونه ویزایی در اختیار «وزارت امور مهاجرتی استرالیا» می‌باشد. کلیه اطلاعات این وب سایت صرفا جهت اطلاع‌رسانی از کلیات ویزا ها می‌باشد و نباید صرفا با اتکا بر مطالب مندرج در این وب‌سایت، نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، توصیه می‌نماید که با تماس با یکی از دفاتر و شعبات این شرکت، اطلاعات تکمیلی در زمینه پرونده خود را دریافت نمایید.

هدف ما

هدف ما در شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، این است که با ارائه بهترین مشاوره و راهنمایی به مشتریان خود، کمک کنیم تا سریع‌ترین و کارآمدترین پروسه ویزا را تجربه نمایند و ما سهمی در ساختن «آینده‌ای» درخشان در زندگی‌ آنها داشته باشیم.