برای اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی روز جهان، ویدئوهای آموزشی، پاسخ به سئوالات مهاجرتی شما، مطالب عمومی جذاب و خواندی و فعالیت های بسیار مفید دیگر، به ما در صفحات اجتماعی بپیوندید.

ویزایاب در شبکه های اجتماعی
AU
CA
DE
EN
USA
NZL
ویزای سرمایه گذاری استرالیا

گرفتن ویزای سرمایه گذاری و اقامت دائم کشور های استرالیا، نیوزیلند، کانادا، آلمان، امریکا، قبرس اروپایی و انگلستان

A module broke

ویزایاب – راه حل مهاجرت به استرالیا

ویزایاب با همکاری حرفه‌ای مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرت به استرالیا می باشد. استاندارد بالای زندگی و رفاه عمومی و بالابودن شاخص‌های مختلف زندگی در استرالیا موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف تمایل به مهاجرت به استرالیا را داشته باشند. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب سالهای متوالی در ارائه خدمات به مهاجرین ایرانی به کشورهای استرالیا و نیوزلند فعالیت موفق داشته و همچنان با قدرت تمام به فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهد. از آنجایی که برای مهاجرت به استرالیا بیش از صد نوع ویزا وجود دارد، ویزایاب با توجه به سابقه درخشان وکلای رسمی مهاجرتی خود و به صورت تخصصی و برای افزایش اطمینان موفقیت پرونده ها ، به صورت مجموعه ای از وکلای خبره خود در پرونده های مهاجرتی استفاده می کند. قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزاهای استرالیا و نیوزلند، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می‌باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم‌ترین تصمیمات شما برای مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا می‌باشد. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، از سال ۲۰۰۸، خدمات حرفه‌ای و مشاوره‌های دقیق خود را در زمینه ویزاهای مختلف استرالیا به افراد، سازمان‌ها، شرکت‌ها و خانواده‌های زیادی عرضه کرده است. شرکت مهاجرتی ویزایاب، در کلیه ایالت‌ها و قلمروهای استرالیا و نیوزلند فعالیت داشته و به مشتریانی از کشورهای مختلف کمک کرده تا ویزای خود را با موفقیت بدست آورند.

Professional SEO services

برای اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی روز جهان، ویدئوهای آموزشی، پاسخ به سئوالات مهاجرتی شما، مطالب عمومی جذاب و خواندی و فعالیت های بسیار مفید دیگر، در تلگرام به ما بپیوندید.

انواع ویزاهای استرالیا

ویزای خانوادگی استرالیا

یکی از دغدغه هایی که بیشتر مهاجران ایرانی در استرالیا با آن مواجه هستند ، ملاقات خانواده خود در این کشور زیبا می باشد . مطلب ویزای خانوادگی استرالیا به طور کاملا واضح در مورد پروسه اخذ ویزای خانوادگی استرالیا در درجه اول ،توضیحاتی ارائه می دهد.

ویزای اسپانسر شغلی استرالیا

اگر از طرف یک شرکت استرالیایی پیشنهاد شغلی دریافت نمودید و این شرکت به اصطلاح اسپانسر شغلی شما شد، ویزای اسپانسر شغلی استرالیا جهت دریافت اقامت دائم در استرالیا به شما کمک خواهد نمود.

ویزای مهارتی استرالیا | ویزای تخصصی استرالیا

ویزای مهارتی استرالیا یا ویزای تخصصی استرالیا جهت دریافت اقامت دائم و هچنین برای آندسته از متقاضیانی که دارای مهارتهای شغلی و حرفه ای هستند مناسب میباشد.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا جهت آن دسته از متقاضیانی که دارای کسب و کار و یا تمایل به راه اندازی آن دارند و یا تمایل به سرمایه گذاری در استرالیا را دارند مناسب میباشد.

ویزای ازدواج استرالیا - ویزای نامزدی استرالیا

ویزای نامزدی و ویزای ازدواج استرالیا مختص افرادی است که نامزد یا همسرشان یکی از شهروندان دارای اقامت دائم استرالیا می باشد و از این طریق قصد مهاجرت به استرالیا را دارند

ویزای تحصیلی و دانشجویی استرالیا

استرالیا‭ ‬در‭ ‬تمامی‭ ‬مقاطع‭ ‬تحصیلی‭ ‬قابلیت‭ ‬جذب‭ ‬دانشجوی‭ ‬خارجی‭ ‬را‭ ‬دارد‭ ‬به‭ ‬همین‭ ‬منظور‭ ‬دانشجویان‭ ‬خارجی‭ ‬امکان‭ ‬تحصیل‭ ‬از‭ ‬دبستان‭ ‬تا‭ ‬دبیرستان‭ ‬و‭ ‬سپس‭ ‬برای‭ ‬ادامه‭ ‬تحصیل‌شان‭ ‬امکان‭ ‬تحصیل‭ ‬در‭ ‬سایر‭ ‬مقاطع‭ ‬دانشگاهی‭ ‬را‭ ‬دارا‭ ‬می‌باشند

ویزایاب در اینستاگرام قدرتمند تر از همیشه به کار خود ادامه میدهد. مارا در اینستاگرام دنبال کنید.

ارزیابی اولیه پرونده شما برای مهاجرت به استرالیا به صورت رایگان

جهت ارزیابی دقیق پرونده شما توسط تیم وکلای مهاجرت ما لطفا فرم ارزیابی اولیه را پر نموده و ارسال نمائید. با پرکردن فرم ارزیابی بصورت کاملا آنلاین،‌ مشاورین ما شانس موفقیت شما برای دریافت ویزای مهاجرت به استرالیا را بررسی کرده و نتیجه را در زمانی کوتاه به اطلاع شما می‌رسانند.

خدمات مهاجرتی ویزایاب

تهیه و تنظیم طرح های تجاری در استرالیا

ارزیابی مهارت و اخذ اسپانسر ایالتی

خدمات پس از مهاجرت به استرالیا

ارزیابی اولیه ی آنلاین اخذ ویزا و مهاجرت به استرالیا (رایگان)

ترجمه رسمی مدارک و اسناد جهت مهاجرت به استرالیا

تهیه و تنظیم طرح های تجاری در استرالیا

آخرین مطالب مهاجرتی استرالیا

تمامی مطالب
All اخبار دسته‌بندی نشده

سمینار تخصصی کاریابی بین المللی و ویزاهای استرالیا و نیوزلند

سمینار تخصصی کاریابی بین المللی و ویزاهای استرالیا و نیوزلند با حضور دکتر سیروس احمدی کارشناس و عضو رسمی وکلای…
ادامه مطلب

تغییرات ساعت در ایران و استرالیا

📣درود دوستان 🔴 همانگونه که اطلاع دارید به دلیل تغییرات ساعت در ایران و استرالیا، در حال حاضر اختلاف زمان…
ادامه مطلب

خبر بسیار خوب برای فارغ تحصیلان مقاطع دکتری و یا فوق لیسانس

خبر بسیار خوب برای فارغ تحصیلان مقاطع دکتری و یا فوق لیسانس تحقیقی از دانشگاه ها ی استرالیا در رشته…
ادامه مطلب

افتخاری دیگر با شروع همکاری جدید

افتخاری دیگر با شروع همکاری جدید ویزایاب با افتخار شروع همکاری خانم دکتر نسیم فروغی، کارشناس رسمی مهاجرت استرالیا به…
ادامه مطلب

از زبان مشتری های ویزایاب

خواندن تمامی نظرها